Karadenizliler Derneği Yönetimi, Samsun Valisi Şahin’i ziyaret ettiler.

16.1.2015
588 kez Okunmuştur.

Tokat Karadeniz Kültür Ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu, Samsun Valisi İbrahim Şahin’i makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Başkan Ali Aydın, yeni görevinden dolayı Vali Şahin’e hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Tokat eski Vali Yardımcısı Ali Galip Saral da oradaydı. Başkan Ali Aydın ziyaretlerinde kültür ve dayanışma adına fikir alışverişinde bulunarak, Vali İbrahim Şahin’in bölge turizmine katkıları hakkında bilgi aldılar.

Vali İbrahim Şahin, Amasyalı ve dolayısıyla Orta Karadenizli olmasından ötürü Tokat, Amasya ve Karadeniz Bölgelerine ilgisinin fazla olduğunu söyledi. Ayrıca OKA toplantısını önceki hafta Tokat ilinde yaptıklarını ve Tokat’ta tarihi mekanları gezdiğini, Tokat’ın kültür ve turizm potansiyelinden çok etkilendiğini söyledi. Ayrıca Tokat’ta kısa bir süre toplantı halinde olduklarını ve toplantıdan arta kalan zamanını tarihi kültürel alanları gezip, fotoğraf çekerek baki hale getirdiğini vurguladı. O fotoğrafları göstererek sohbet konusu yaptı.

Ziyarette Dernek Başkanı Ali Aydın, Başkan Yardımcısı Dr. Enver Gervan, Başkan Yardımcısı Yusuf Adem Albayrak, Genel Sekreter Ahmet Ömür, Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Alkan, derneğin Samsun’da ikamet eden üyesi İbrahim Bıyık hazır bulundular.

Ziyaret sonrası Samsun Valisi İbrahim Şahin, Tokat Karadeniz Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan ve Yönetim kurulu üyeleri ile hasbihal ederek hatıra fotoğrafı çektirerek.

 

 

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 16.01.2015
Güncelleme Tarihi : 16.01.2015
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar