ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİ

21.1.2017
580 kez Okunmuştur.

  Tokat Özel Boğaziçi Lisesi 2016-2017 Eğitim-Öğretim dönemi I.Yarıyılını başarıyla tamamlamanın haklı gururunu yaşıyor.

Özel Boğaziçi Lisesi düzenlenen törenle tüm öğrencilerine karnelerini verirken, başarı belgeleri “iftihar ve onur belgeleri” ile süslendi. Törende belgelerini almanın onurunu yaşayan öğrenciler arasında, sevinç görüntüleri yanında duygusal anlar da yaşandı. Boğaziçi Lisesi son okul gününde adeta mutluluğun ve başarının resmini çizdi.

Tüm öğretmen ve öğrencilerin milli birlik ve beraberlik vurgusu yaptığı törende; başarının tesadüfi değil etkin motivasyon ve güçlü birlikteliklerle kazanılacağı ifadesi açıkça görülmüş oldu.

Okul müdürü Mehmet Perviz, öğrencilere hak ettikleri “başarı ve onur belgelerini” tebrikler eşliğinde takdim etti. Mehmet Perviz: “Eğitim-Öğretim için gerekli tüm altyapı modüllerini en iyi şekilde sunduklarını, öğrenme-öğretme için gerekli tüm teknolojik imkânlara sahip olduklarını ifade etti. Okul Müdürü Mehmet Perviz “Daima yenilik, canlılık ve samimiyet” vurgusu yaptı. Konuşmasında 9-10-11 ve 12.sınıfların her bir aşamasında dikkat edilmesi gereken noktalara işaret eden Mehmet Perviz, yeteneklerinin farkında olan, sosyal ve zihinsel becerilerini en iyi şekilde kullanan, geleceğe umutla bakan değerli öğrencileri ile “gurur duyduğunu” sözlerine ekledi.

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Suat Arslan: “Vatanına ve milletine bağlı, istiklal ve istikbal şuuru taşıyan, bayrağına sevdalı, hürriyet bilinci taşıyan gençler yetiştirmek için geçmişte olduğu gibi bugün de bu kutlu yükü taşıdıklarını ifade etti.”

Coğrafya öğretmeni Ali İshak ise Aydınlık Türkiye’nin mimarı olan bu gençleri en iyi şekilde yetiştirmenin temel hedefleri olduğunu dile getirdi.

Okul Müdürü Yardımcısı Gülhan İşeri: “Tarihini bilmeyen ulusların coğrafyasını başkaları çizer” diyerek milli ulus bilinci vurgusu yaptı. II.yarıyılda öğrencilerinden üstün başarılar beklediğini dile getiren Gülhan İşeri iyi dilek ve temennilerle konuşmasını bitirdi.

FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 21.1.2017
Güncelleme Tarihi : 21.1.2017
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar