MHP Tokat İl Başkanlığından Referandum açıklaması

31.1.2017
309 kez Okunmuştur.

   Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat İl Başkanlığı tarafından yeni anayasanın içeriği ve referandum çalışmaları ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi. MHP İl Başkanı Onur Çalışkan, ``Referandumda evet diyoruz.`` dedi.

            MHP Tokat İl Başkanlığı binasında düzenlenen istişare toplantısına MHP Tokat İl Başkanı Onur Çalışkan, İlçe Başkanları ve partililer katıldı.

            MHP Tokat İl Başkanı Onur Çalışkan yaptığı açıklamada, referandumda evet kararı aldıklarını belirterek, yeni referandum hususunda toplumda yanlış bilgilendirilen tarafları düzeltmek, yeni anayasanın içeriği hakkında bilgi vermek için ilçe başkanları ile istişare toplantısı gerçekleştirdiklerini kaydetti.

            Bilgilendirme toplantısında açıklama yapan MHP Tokat İl Başkanı Onur Çalışkan, “Türkiye bir referanduma doğru gidiyor. Bu noktada Milliyetçi Hareket Partisi’nin kararı, referandumda evet diyoruz. Bu anlamda gerekli bilgilendirmelerin yapılması ve referandum çalışmalarıyla alakalı startın verilmesi üzerine bütün ilçe başkanlarımızla birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Tokat İl Başkanlığında bir toplantı tertip ettik. Bu gün burada bu yeni referandum hususunda toplumda yanlış bilgilendirilen tarafları düzeltmek bu yeni anayasanın içeriği hakkında bilgi vermek ve yine ortaya koyacağımız çalışmaları hem teşkilat başkanlarımızla istişare etmek hem de istişare ettikten sonra bir an önce çalışmayla alakalı startı vermek istiyoruz. Zaten daha önceki telkinlerimiz ve isteklerimiz doğrultusunda bütün ilçe başkanlıklarımız sandık görevlilerini de dahi yazmaya başlamıştı. Merkez ilçe de şu an sandık görevlilerimiz tamam bundan sonrada diğer ilçelerimizle alakalı nasıl bir çalışma yürütebiliriz. Bu noktada referandum hususunda hem istişare yapmak hem bilgilendirme yapmak amacıyla bir start vermek adına bu toplantımızı gerçekleştirdik” dedi.

 

            Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 31.1.2017
Güncelleme Tarihi : 31.1.2017
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar