MHP`de genişletilmiş istişare

7.8.2017
246 kez Okunmuştur.

   MHP Tokat İl Başkanlığınca belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, MHP`li belediye başkanları, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla genişletilmiş istişare toplantısı gerçekleştirildi.

            Royal  Kafe`de gerçekleştirilen toplantıda açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Onur Çalışkan, ``MHP İl Teşkilatı olarak her ay yaptığımız istişare toplantımızı bu sefer genişletilmiş bir şekilde; belediye meclis üyelerimiz, il genel meclisi üyelerimiz ve MHP`li seçilmiş belediye başkanlarımız, ilçe başkanlarımız ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gerçekleştiriyoruz.

            Bu toplantıdaki amacımız birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, gündeme dair istişarelerde bulunmak, teşkilatımızın ileriki günlerde yapması gerekenlerle ilgili bilgi paylaşımında bulunmak olacaktır.`` dedi.

``BİZ CEVABIMIZI VERDİK``

            AK Parti Milletvekili Coşkun Çakır ile ilgili açıklamasının üzerine AK Parti İl Başkanı Metin Polat`ın yaptığı açıklama hatırlatılan Çalışkan, şunları kaydetti:

 

            ``Biz verilmesi gereken cevabı basın açıklamamızda ifade ettik. Kendilerine böyle bir tartışmanın böyle bir süreçte böyle bir gündemde hiçbir şekilde yerele çekilmemesi gerektiğini vurguladık. Adalet ve Kalkınma Partisinin bize karşı yapmış olduğu açıklamayı saygıyla karşılıyoruz. Yapmamaları anormal olurdu, sonuçta onların milletvekilleri. Biz gerekli bütün cevaplarımızı en son yaptığımız basın açıklamamızda değerlendirdik.``

FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 7.8.2017
Güncelleme Tarihi : 7.8.2017
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar