TODEX’ten Kelkit’te rafting heyecanı

8.8.2017
279 kez Okunmuştur.

    Tokat`ta varlıkları ile hayatı renklendiren isimler var. Bu isimlerin toplandığı çatılardan biri de TODEX (Tokat Doğa ve Ekstrem Sporlar Kulübü)... Başkanlığını Mahmut Coşkun’un yaptığı kulübün üyeleri geride bırakan hafta sonunu Kelkit Vadisi’nde geçirdiler.

            TODEX Başkanı Mahmut Coşkun, Kelkit Vadisi’nde yaptıkları etkinlikleri dair fotoğraf ve bilgileri kulübün sayfasından paylaştı. Coşkun’un bilgilendirmesi şöyle oldu:

            “ 06 Ağustos 2017 tarihinde saat 07:30’da Tokat`tan 7 kişi Reşadiye merkeze hareket ettik. Erzincan doğa sporlarından ekibin gelmesi 11:30’u buldu ve hemen hazırlıkları tamamlayıp brifing sonrası suya inildi. Yaklaşık 20km Rafting yaptık ve Kelkit’te Rafting yapılabilirliğini ispatlamış olduk. Bu etkinliği yapmamızda desteklerini esirgemeyen İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Reşadiye Belediye Başkanlığına, güvenliğimiz için bizi yalnız bırakmayan Reşadiye Jandarma karakolu Personeline çok teşekkür ederiz.”

EKİPTEKİ İSİMLER

 

            TODEX etkinliğine katılan isimler şunlardı: “Mahmut Coşkun, İlhan Çağlan Aldemir, İsmail Araz, İsmail Bayram, Bahadır Coşkun, Kenan Kayhan.”

FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 8.8.2017
Güncelleme Tarihi : 8.8.2017
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar