YAZAR CANAN MAT`A ÖDÜL YAĞIYOR...

10.8.2017
738 kez Okunmuştur.

   Son dönemde verdiği  eserler  ve yazdığı yazılarla isminden sıkça söz ettiren Canan Mat,sımsıcak hikayeleri  ile dikkatleri üzerine topladı. Çocukların ve gençlerin ruhsal gelişimlerinde olumlu etkiler bırakan eserleriyle;  binlerce hayranı tarafından takip edilen Canan Mat, 4.kitabı olan ‘’Seni Seviyorum Anne’’  ile okuyucudan tam puan aldı.Aynı kitabın 2.baskısının yakında okuyucuya sunulacağını ifade eden Canan Mat,sosyal sorumluluk projelerinde önemli isimlerden oldu.Üretmeyi seven ,yenilikçi ve değişimin ayak seslerine uygun eserler yayınlayan Mat,son yılların en başarılı yazarları arasında gösterilmekte.

  Çok yönlü ve başarılı bir insan olarak , geniş kitlelerin sevgisini kazanan Canan Mat ,İş Kadını,senarist,yapımcı,yazar,akademisyen , proje inşaat ve inşaat yatırım danışmanlığında ciddi işlerin altına imza attı.İmza günlerinde sevenleriyle buluşan Canan Mat,aynı zamanda bir çok üniversite ve STK’da verdiği seminer ve katıldığı konferanslarla aranılan marka isim oldu.

  `` İstanbul’da Aşk 1-2, Korkmakta Olduğum Sen Değilsin Masken, Seni Seviyorum Anne ``isimli kitaplarla ezber bozan Canan Mat, beşinci kitap için hazırlık yaptığının müjdesini verdi.

    Canan Mat’a Ödüller Yağıyor :

  Üsküdar üniversitesi 2014 yılında otizme yardım projeleri plaket, 2014 Haydi Tut Elimi Derneği, 2015 Üsküdar Üniversitesi ile birlikte plaket, 2015 Çırağan’da Tüketiciler Zirvesi onur ödülü, 2015 Arel Koleji seminerinde plaket, 2015 Hatay Otizmliler Derneği ve Hatay Engelliler Spor Kulübünden plaket, 2015 Sun Yapım, Şişli Belediyesi ortaklaşa etkinlik gecesinde plaket almıştır. 2015 Japonya Tokyo’da Lob’ın World Qualıty Award ödülünü aldı. 2016 Erzurum Palandöken Otizm derneğinden plaket aldı. 2016 Tüketiler Zirvesi Edition Otelde onur başarı ödülü, 2017 Hatay’da proje yardım onur ödülü almıştır

Canan Mat’ın ,o çok beğenilen kitaplarını almak çok kolay.İşte sizlere web adresini veriyoruz.

http://www.cananmat.com.tr

FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 10.8.2017
Güncelleme Tarihi : 10.8.2017
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar