HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

24.8.2017
463 kez Okunmuştur.
   Uyuşturucu ile Mücadele İl Kurulu Metruk Binaların Değerlendirilmesi toplantısı 24.08.2017 Perşembe günü saat 12.00’da gerçekleştirildi.
 
  Vali Dr.Ömer Toraman, Belediye Başkanı Av.Eyüp EROĞLU, Vali Yardımcısı Dr.Mehmet GÖDEKMERDAN, İl Jandarma Komutanı Albay Hidayet ARIKAN, İl Emniyet Müdürü Göksel TOPALAOĞLU ve Metruk binalardan sorumlu  belediye başkan yardımcıları ve ilgili müdürleri, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü, Kültür ve Turizm Şube Müdürü, İl Özel İdaresi  temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
 
  Toplantıda Dr.Cihat ZÜLFÜOĞULLARI Tokat ili ve ilçelerinin metruk durumları hakkında sunum yaptı.
 
   Vali TORAMAN ise Halk Sağlığı Müdürlüğü sekreteryalığında dönem başı ve dönem sonu Metruk Bina durumunu değerlendirecek bir çalışma ve raporlama grubunun oluşturulması gerektiğini ifade etti.
 
  Tokat İlimizdeki metruk binaların ıslahına yönelik çalışmanın il genelinde eş zamanlı, hızlı ve etkin yapılması için bu toplantının çok önemli olduğunu belirtti.
 
  Tokat İlimizde suça imkan sağlayacak metruk bina kalmayana kadar Valilik, Yerel Yönetimler ve Tüm kamu kuruluşları ile koordinasyon içerisinde çalışılarak bu sorun çözülecektir dedi
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 24.8.2017
Güncelleme Tarihi : 24.8.2017
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar