Tokatspor ligin ikinci hafta müsabakası hazırlıklarına başladı.

6.9.2017
325 kez Okunmuştur.

   Tokatspor ligin ikinci hafta müsabakası hazırlıklarına Kurban Bayramının üçüncü günü başladı. Yönetim Kurulu ile bayramlaşma ise dün akşam idmanı sonrasında oldu. Uzunburun Tesislerinde Teknik Direktör Ercümend Coşkundere nezaretinde çalışmalarını devam ettiren futbolcular ile Ahmet Arat başkanlığındaki Yönetim Kurulu üyeleri akşam idmanı sonrası bayramlaştı.

   Her günümüz mutlu ola

            Kulüp Başkanı Ahmet Arat ile birlikte Mustafa Çevirgen, Ümit İşeri, Emin Yılar, Ali Çelik,   Halis Karaca, Murat Şahin, Sebati Cansu, Cengiz Demir bayramlaşma üzere tesislerde bulunan Yöneticiler oldular. Takımın kurulması sürecinde maddi ve manevi büyük bir zorluğun altına giren ve başarıyla çıkan Yönetim Kurulu’nun camiaya verdiği güven, yeni kadronun zorlu sürece rağmen ilk haftadaki mücadelesi gelecek güzel günlerin habercisi olarak yorumlanmakta. Başkan Ahmet Arat ile Yöneticiler Teknik Heyet ve futbolcu kadrosu ile tek tek bayramlaşırken “her günümüz böyle mutlu ola” temennisinde bulundular.

    ÇİFT KALEYİ İZLEDİLER

            Ahmet Arat başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri bayramlaşma öncesi bir müddet antrenmanı takip ettiler, oyuncuların çift kale maçını izlediler. Bayramlaşma sonrasında da Yönetim Kurulu toplantısına geçtiler.

FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 6.9.2017
Güncelleme Tarihi : 6.9.2017
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar