TOKAT EĞİTİM VE ÖĞRETİM BAYRAMINA HAZIR

16.9.2017
171 kez Okunmuştur.
   Vali Dr. Ömer Toraman, 18 Eylül 2017 Pazartesi günü başlayacak olan 2017-2018 Eğitim-Öğretim dönemi öncesi okulları ziyaret ederek, yapılan çalışmalar ve hazırlıklar ilgili bilgiler aldı.
 
  Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı beraberinde yapılan ziyaretler kapsamında Yunus Emre İlkokulu, Yeşilbağ Ortaokulu, Plevne İmam-Hatip Ortaokulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Anaokulu, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Arif Nihat Asya Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi, Mehmet Akif Ersoy İmam-Hatip Ortaokulu, Fatih İlkokulu, Endüstri Meslek Lisesi’nde incelemelerde bulunan Vali Toraman, okulların yeni eğitim ve öğretim yılını hazır olduğunu söyledi.
 
  Yapılan hazırlıkları Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı ile birlikte  son kez gözden geçirmek için dolaştıklarını ifade eden Vali Toraman, “Gereken hazırlık ve planlamalar yapıldı. İlköğretimde birinci sınıflar geçen hafta yeni eğitim ve öğretim dönemine başladılar. Önümüzdeki haftada bütün öğrenciler yeni döneme başlayacaklar. Bu aslında bir bayram. Pazartesi günü inşallah eğitim-öğretim bayrımını hep birlikte kutlayacağız” diye konuştu
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 16.9.2017
Güncelleme Tarihi : 16.9.2017
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar