M.FÜSUNOĞLU CADDESİ ASFALTLANIYOR

22.9.2017
273 kez Okunmuştur.

   Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, teknik ekibiyle birlikte Tokat’ta devam eden çalışma alanlarını incelemeye devam ediyor. Tokat’ta ulaşımı rahatlatmak amacıyla Gaziosmanpaşa Bulvarına alternatif caddeler tek tek yeniden düzenlenerek halkın hizmetine sunuluyor.

  Kaleardı Mahallesi M. Füsunoğlu Caddesinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, 2017 Yılının asfalt yılı olacağının sözünü verdiklerini ve bu sözü yerine getirmek için gece-gündüz asfalt çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Başkan Eroğlu yaptığı açıklamada; “Üniversite Hastane yolu üzerindeki caddemizde bu yıl planımız dâhilinde kaldırım ve asfaltını yeniliyoruz. Mevcut parkeleri sökerek altyapı su ve kanalizasyon hatlarını tamamen yenileme çalışmalarını bitirerek, kaldırım ve asfaltını yaparak halkımızın hizmetine sunacağız. Bu yıl Tokat’ta asfalt yılı olacak demiştik ve yaklaşık üç aydır bu sözümüzü yerine getirmek amacıyla asfalt çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni Devlet Hastanesi arkasında da asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Havalar elverdiği sürece yaklaşık iki ay daha asfaltlama çalışmalarımız devam edecek. Her şey Tokat için, her şey Tokatlı değerli hemşehrilerimiz için. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 22.9.2017
Güncelleme Tarihi : 22.9.2017
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar