TOKAT İBN-İ SİNA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ KÜÇÜKBAĞLAR İLK VE ORTAOKULU İÇİN KİTAP FUARINDA

2.11.2017
414 kez Okunmuştur.

  İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri Küçükbağlar köyüne açacakları kütüphane için kitap fuarını ziyaret ettiler.

   Daha önceki eğitim öğretim yıllarında vefat eden öğretmenleri Nadir DUYUM önderliğinde köy okullarına kütüphane açan İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bu yıl da aynı proje kapsamında Küçükbağlar köyüne kütüphane açmayı planlıyor. Bu kapsamda projeyi yürüten idareci ve öğretmenler, öğrencileriyle birlikte kapı kapı dolaşıp kitap topladıklarını ayrıca belirli sitelerin girişlerine kitap toplama kutusu yerleştirdiklerini ve sosyal medya aracılığıyla diğer illerdeki okullardan kardeş okul kapsamında kitap yardımı aldıklarını belirttiler.

  Bu yıl açacakları kütüphaneye, bu projeyi başlatan ve büyük bir özveriyleyürüten öğretmenleri Nadir DUYUM’un adını vereceklerini ifade eden öğretmen ve öğrenciler onun adının bir kütüphanede yaşatılmasından dolayı duydukları mutluluğu dile getirdiler.

  Nadir DUYUM kütüphanesine katkıda bulunmak isteyen öğrenciler, hem “vefa” kavramının sadece sözcükte kalmadığını göstermek hem de küçük kardeşlerine kitap hediye etmek için kitap fuarına ziyarette bulundular.İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri bol bol kitap alışverişi yaptı. Ayrıca kitap fuarında bulunan yazarYalvaç URAL’a aldıkları kitapları Küçük Bağlar köyü öğrencileri adına imzalatarak yazarla sohbet etme fırsatı da buldular. Bunun yanı sıra fuarda kitap imzalayan Rasim ÖZDENÖREN ve Abdurrahim DİLİPAK’ la da tanışma ve sohbet etme imkânı buldular

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 2.11.2017
Güncelleme Tarihi : 2.11.2017
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar