DİMES İÇİN BİR İLK

4.12.2017
479 kez Okunmuştur.

  Tokat’ımızın üretimde öncü kuruluşu DİMES A.Ş., Çin’e ulaştı. Çin’in önemli bir alış veriş merkezlerinden olan K11 mağazalarında,özel bir satış ve tanıtım reyonu açıldığı duyuruldu. Çin’de ikamet eden Tokatlı hemşehrimiz Nejat Demiryürek, DİMES’in başarısını hemşehrileriyle paylaştı. Tokatlı hemşehrilerimizin sosyal mecrada buluşma adreslerinden biri olan ‘Tokatlı Gençler Honoğlu’nda’ grubu da bu güzel haberi arkadaş grubuna duyurdu.

            Nejat Demiryürek hemşehrimizin “BİR İLKİ DAHA GERÇEKLEŞTİRDİK” başlığı ile paylaştığı bilgiler şöyle oldu:

“23 Kasım 2017’de Çin’in Wuhan Şehrinde, yetkili satıcısı olduğumuz ürünlerimizden biri olan ve Türkiye’mizin önemli bir markası “Dimes Meyve Sularının” ilk Flag Shop’unu, Wuhan K11 alışveriş merkezinde özel bir tören ile açılışını yaptık. Böylece ilk defa bir Türk meyve suyu markası Çin’in önemli bir alış veriş merkezlerinden olan K11 mağazalarında, özel bir satış ve tanıtım reyonu açmış bulunmaktadır. Bu da marka tanıtımı ve bilinirliği sağlaması adına çok önem verdiğimiz bir gelişme oldu, bizler ve ülke ürünlerimizin pazarda pay sahibi olması adına.

İthalini yapmış olduğumuz önemli ürünlerden biri olan ve Çin genelinde diğer alış veriş merkezlerinde de her gecen bilinirliği ve satışı artan Dimes Meyve Suyu ürünlerinin daha da çok tanınması için iki Çinli ortağımız ile kurmuş olduğumuz “UT Trading Co. Ltd’nin pazar payı mücadelemiz ve çabalarımız, bundan böyle ithalini yaptığımız diğer ürünlerimiz için de katlanarak devam edecek.
Bizlere destek olan başta Dimes Şirketi olmak üzere, Çinli dostlarımıza, şirketimizin kuruluş merkezi olan Nanjing’den sorumlu Shanghaı Başkonsolosluğumuza açılış törenimize bizzat katılarak gösterdikleri yakın alaka ve ilgi için sonsuz teşekkür ediyorum.

2018 yılı içinde siz tüm dostlarıma daha güzel haberler vermek dileğiyle, dualarınızı ve değerli desteklerinizi bizden eksik etmemenizi rica ediyorum. Nejat Demiryürek”

FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 4.12.2017
Güncelleme Tarihi : 4.12.2017
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar