Tebrikler Ateşli Şampiyon!

16.1.2018
178 kez Okunmuştur.

   Ahmet Taştan Gençler Tekvando Türkiye Şampiyonası, 10-14 Ocak 2018 tarihleri arasında Antalya’da yapıldı. Maçın dördüncü günü Tatamiye çıkan +78 kg Emre Kutalmış Ateşli 6 müsabakanın tamamını 1 raunt içerisinde 10-15 saniyede nakavt ederek Türkiye Şampiyonu oldu. Antrenör Turan Güldür, “Tokat Belediye Plevne Sporcumuz Emre Kutalmış Ateşliyi Allah nazarlardan esirgesin. Türkiye stantlarında rakip bulunmuyor.” dedi.

            Antröner Turan Güldür, Kulüp Başkanı ve Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nun kendilerine verdiği maddi ve manevi desteği karşılıksız bırakmamaktan ötürü mutluluklarını ifade ederken sonrasında şu açıklamalarda bulundu:

“Mayıs ayı içerisinde Gençler Dünya Şampiyonası daha sonra Gençler Olimpiyat Şampiyonası için Avrupa Ayağı seçmeleri ve arkasından Gençler Olimpiyat Şampiyonası yapılacaktır. Dünya şampiyonası ve Gençler Olimpiyat Şampiyonası için Türkiye’den en büyük aday olarak gösteriliyor. Emre Kutalmış Ateşli sadece Tokat’ımızın ve Belediye Plevne Spor kulübünün gözdesi değil, tüm Türkiye’nin beklentisinin çok büyük olduğu bir sporcumuz. Tokat Belediye Başkanım Eyüp Eroğlu’ndan Allah razı olsun. Böyle güzide sporcularımızı sahiplenerek Tokat Belediye Plevne Spor kulübünde kalmasını sağlamıştır. Yine daha önce lisansını verdiğimiz Milli Sporcularımız Orkun Ateşli, ve Mücahit Furkan Güldür’ü Ankara Büyükşehir Belediyesi spor kulübünden transfer etmişti. Belediye Plevne Spor Kulübü voleybolda olduğu gibi Tekvando takımımız hem erkekler, hem de bayanlarda kendi öz evlatlarımızda Tokat’ımızın çocuklarıyla güçlendirilmiştir. Bu nedenle Belediye Başkanım Eyüp Eroğlu’na şahsım ve sporcularım adına şükranlarımı arz ederim. İyi ki varsınız.

 

Belediye Plevne Spor kulübümüzün görünmeyen gücü Başkanımız, Belediye Meclis Üyesi, makine mühendisi İsmet Yiğit ağabeyimiz, öğrenci velimiz İzzet Bahir Ateşliye ve Yasemin yengemize teşekkür ediyorum. Bu başarı hepimizin, Tokat’ımızın, teşekkürler Tokat.”

FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 16.1.2018
Güncelleme Tarihi : 16.1.2018
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar