ON BİRİNCİ KALKINMA PLANI HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI

15.2.2018
147 kez Okunmuştur.
  Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) koordinesinde On Birinci Kalkınma Planı Hazırlık Toplantısı Tokat’ta yapıldı.
 
 Dedeman Otel’de yapılan Orta Karadeniz Karadeniz Kalkınma Ajansının 2019-2023 yıllarını kapsamak üzere başlattığı On Birinci Kalkınma Planı Hazırlık Toplantısı, saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.
 
 Tokat Valisi ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ömer Toraman, Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ve GOÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’in konuştuğu toplantıda OKA Planlama Programlama ve Koordinasyon Birim Başkanı İbrahim Ethem Şahin planlama çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.
 
Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) On birinci kalkınma planı hazırlıkları kapsamında merkezi düzeyde gerçekleştirilen özel ihtisas komisyonları ve istişare toplantılarının yanında yerel paydaşların, kadınların, gençlerin ve doğrudan vatandaşların kalkınma planı sürecine dâhil olmasının önem taşıdığı ifade edildi.
 
Toplantıya Vali Dr. Ömer Toraman, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, kaymakamlar, OKA Planlama Programlama ve Koordinasyon Birim Başkanı İbrahim Ethem Şahin, OKA Tokat İl Koordinatörü Mehlika Dicle, ilgili kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.
 
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 15.2.2018
Güncelleme Tarihi : 15.2.2018
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar