BASKETBOLA DESTEK KOÇ BAŞKAN’DAN GELDİ

23.2.2018
311 kez Okunmuştur.

İ

  KOÇ BAŞKAN YİNE İPTEN ALDI

Tokat Yerel  Basketbol  Liginde şampiyon olan Olimpikspor , maddi anlamda zorluklar yaşayıp destek bulamayınca ; mart ayında başlayacak olan bir üst ligde mücadele imkanı bulamayacaktı.

 İşadamı Hasan Hüseyin Koç, Gazeteci Fatih Kılıç’ın bu konuyu dile getiren yazısını dikkate alarak,kulüp yöneticileri Kahraman Ataman,Erhan Bozyel ve İlkay Yazarer ile derhal bir araya geldi.

Federasyona ödenmesi gereken 15 bin TL için son gün 23 şubat tarihiydi.Başkan Koç , bu ödemeyi derhal federasyonun  hesabına yatırarak, basket severlerin ve kulüp yöneticilerinin yüzünü güldürdü.

Tokat’ta ilk kez bir basket takımının sağlam bir anasponsorla yola gideceğini söyleyen sporseverler ; Başkan Koç’un bu takımı çok daha üst liglere çıkaracağına kesin gözüyle baktıklarını belirttiler.Başkan Hasan Hüseyin Koç’un cumartesi  (24 şubat 2018) sabah, bürokrat,işadamı ve basın mensuplarıyla kahvaltıda buluşarak önemli açıklamalara yer vereceği belirtildi.Mart ayı itibariyle  Olimpikspor, hak ettiği bir üst lig olan Bölgesel  ligde tüm Tokatlılara basketbol keyfi yaşatacak.

 Başkan Koç , geçen yılda Tokatspor’u ipten almıştı.

FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 23.2.2018
Güncelleme Tarihi : 23.2.2018
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar