SAĞLIK ORDUSUNA 101 YENİ NEFER KATILDI

2.6.2018
223 kez Okunmuştur.

   İlimiz Merkez İbn-i Sina  Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi mezuniyet töreni coşkulu geçti.

  29 Mayıs SalıGünü  26 Haziran Kültür Sarayı Konferans Salonunda yapılan törene yoğun veli katılımının olduğu gözlemlendi.Öğretmen ve öğrencilerin coşkusu da dikkat çekti.

  2017-2018 öğretim yılında; 101 öğrenci,Sağlık Hizmetleri Alanı Şefi Eyüp SEZER yönetiminde meslek yemini ederek mezun oldu. Törende öğrenciler idareci, öğretmen ve velilerinin elinden mezuniyet belgelerini alırken duygu dolu anlar yaşandı.

  Ayrıca öğrenciler üzerinde büyük emeği bulunan, memur, aşçı ve diğer görevlilere de teşekkür belgelerinin verildiği törende konuşan Okul Müdürü Eyüp DOĞAN, sizleri iyi bir şekilde yetiştirmeye gayret ettik. Sizler de hiçbir din, dil, ırk, mezhep ayırımı yapmadan bütün insanlara şefkatle hizmet etmelisiniz. Devletimiz ve milletimiz sizlerden fedakarlık bekliyor. Öğretmenlerinize ve velilerinize teşekkür ediyorum dedi.

Okul Müdür Başyardımcısı Duran TURHAN’DAöğrencilere; Allah aşkı ve vatan sevgisi rehberiniz olsun, bir sanat dalıyla mutlaka ilgilenin, yanınızda daima verecek bir şeyleriniz olmalıdır, güler yüzlü olun,anneve babanızabir de öğretmenlerinize karşı vefalı olun dedi.

Program; öğrencilerin söylediği türküler, Okul Halk Oyunları Ekibinin gösterisi ve keplerin havaya atılmasıyla sona erdi.

 

Haber: Duran TURHAN

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 2.6.2018
Güncelleme Tarihi : 2.6.2018
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar