TOKAT ÖZGEM GRUP BASKETBOL TAKIMI EBBL FİNAL GRUBUNDA TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

10.6.2018
785 kez Okunmuştur.

   4-10 Haziran tarihleri arasında Konya’da düzenlenen , EBBL Final Grubuna katılma hakkı kazanarak Konya’ da ki maçlarda ter döken Tokat Özgem Grup Basketbol Takımı;  16 takım arasında 3.olarak bir başarıya daha imza attı.

 Bugün yaptığı son maçta Çorlu Belediyesini (87-74) yenen takımımız Tokatlı sporseverlere adeta bayram hediyesi verdi.

  İlk iki takımın direk 2.lige çıkma hakkı kazandığı final grubun da,Tokat Özgem Grup Basketbol Takımı , Türkiye Basketbol Federasyonun 15 gün içerisinde göndereceği  2.lige çıkma davetini bekleyecek.

 Kulüp Başkanı İşadamı Hasan Hüseyin Koç,’’Tokat adına, Konya’da skor tabelasında Tokat’ı galip tarafta görmenin mutluluğu asla anlatılamaz. Teknik Direktörümüz İlkay Yazarer başta olmak üzere tüm teknik ekibe ve oyuncularımıza teşekkür ediyorum.İstenildiğinde ve fedakarlık edildiğinde Tokat’ın ve Tokatlının başaramayacağı iş  yoktur.Herkesin her konu da bahane üretmek yerine bu şekilde elini taşın altına koyması gerekir.’ Liderimiz ,geleceğin Türkiye sinin mimarı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın,  gençlere ve spora verdiği önem herkesçe bilinmektedir.Bizde ilk baştan itibaren hep bu hedefte  yol aldık.Kendilerini rehber edindik.Gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan ve kahve köşelerinde ne kadar uzak tutabilirsek bu bizim için büyük başarıdır.’Dedi.

  1.  Ankara Söğütsen Eeramik
  2.  İzmir Bossan
  3.  Tokat ÖZGEM grup
  4.  Çorlu Belediye
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 10.6.2018
Güncelleme Tarihi : 10.6.2018
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar