ŞEKER SEKTÖRÜNE KAYSERİ ŞEKERDEN YAZILIM DESTEĞİ

20.7.2018
241 kez Okunmuştur.

  Şeker sektörünün tarladan sofraya kadar olan bütün aşamalarında yerli ve Millî bir yazılım sistemini geliştiren Kayseri Şeker, Şeker sektöründen gelen talepler üzerine yazılım hizmetlerini, sektöre destek vermek adına satışa sunuyor.

            Kayseri Şeker tarafından geliştirilen yazılım hizmetlerinin  talepte bulunan firmaların taleplerinin kapasite ve hizmet ağı üzerindeki gerekli hesaplamaların yapılması sonrasında hizmet alınabileceği belirtildi.

            Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay; ``Kayseri şeker her yönüyle Türkiye`de örnek bir kuruluştur. Bilgi Teknolojileri Birimimiz yapmış olduğu yazılımlar ve uygulamalar çerçevesinde iddia sahibidir.

            Şeker sektöründeki diğer firmalardan gelen taleplerin, Bilgi Teknolojileri  Yazılım Hizmetleri Birimimiz tarafından değerlendirilmesi sonrasında geliştirmiş olduğumuz yazılım hizmetlerini kullanılabilecektir.

            Amacımız;  Şeker sektörünün kendisini geliştirerek Dünya ile rekabet etmesine işlerini en başarılı bir şekilde yürütmelerine katkı sağlamaktır`` dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 20.7.2018
Güncelleme Tarihi : 20.7.2018
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar