KİTAP FUARI GÜNCESİ

19.10.2018
210 kez Okunmuştur.

   Dün öğleden sonra Yeni Şafak Gazetesi yazarı ve televizyon programcısı Serdar Tuncer’in söyleşisinin ardından, gazetemiz yazarlarından, emekli eğitimci, Eflatun Yürekler şiir kitabının yazarı Şerare Kıvrak ile ilimizin kıymetli sanatçılarından Hayal Perdesinde Hacivat Karagözü yansıtan Kemal Atangür öğrencilerle sohbet etti.

            Kitap Fuarındaki ortamı takip eden Gazeteci Fatih Kılıç’ın yaptığı paylaşımlar şöyle oldu:

            *İlimizdeki Kitap Fuarında Serdar Tuncer, ince ince nezaket üzerine sohbette. Ebedî alemin saadetini yakalamak üzere yapılması gerekenleri anlatıyor. Şiirler dillendiriyor. Rahmetli Bahattin Karakoç`u andı. Bu güzel ortama vesile kılanlara teşekkürler.

            *Kıymetli emekli eğitimcimiz, yazarımız Şerare Yağcıoğlu Kıvrak, ``Eflatun Yürekler`` kitabı ile Kitap Fuarında yerini alırken, hoş sohbeti ile konuşan isimlerden oldu. Eğitimde 50. Yılında gönül gözü açık olunca güzellikleri görmekten bahsetti. Şiirlerini seslendirdi.

            *Kitap Fuarında bu kez kıymetli sanatçımız Kemal Atangür, Hacivat Karagöz perdesi ile öğrencilerin karşısında. Kitap ve okumak üzerine Hacivat Karagöz, Beberuhi ve karakterleri sohbet ediyor.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 19.10.2018
Güncelleme Tarihi : 19.10.2018
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar