AK Parti Turhal Kadın Kolları Başkanı Ayla Bedirhan Çelik Belediye Başkan aday adayı oldu

15.11.2018
967 kez Okunmuştur.

 Ak Parti Turhal Kadın Kolları Başkanı Ayla Bedirhan Çelik, Turhal Belediye Başkan aday adaylığı için başvuruda bulundu.

            Turhal’daki kadın siyasetçilerin öncülerinden Turhal`ın ilk kadın Belediye Meclis Üyesi, ilk kadın İl Genel Meclisi Üyesi olan Ayla Bedirhan Çelik, Turhal`ın ilk kadın Belediye Başkanı olmak için belediye başkan aday adaylığı dosyasını Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Ay’a teslim etti.

            Turhal Belediye Başkan Aday Adaylığı dosyasını teslim eden Ayla Bedirhan Çelik burada bir açıklama yaparak şunları söyledi.

            ``Uzun yıllar Ak parti ailesinin bir neferi olarak farklı görevlerde ama hep aynı dava hassasiyeti ile siyaset mücadelesinin içerisinde yer aldık ve şimdi de yeni bir Bismillah`ın arifesindeyiz. Ülkemizin yeni bir yerel seçim sath-ı mailine girdiği bu dönemde, ``olacak olanı`` dostlarımızın dualarına, parti mensuplarımızın teveccühlerine ve genel merkezimizin takdirlerine emanet ediyor ve şahsım adına Turhal Belediye Başkanlığı`na aday adaylığı sürecini başlatmış bulunuyoruz.

            Bu noktada hassasiyetle belirtmek isterim ki, Ak parti ailesinin tüm mensuplarını, mevcut belediye başkanımızı ve pek tabi ki bu süreçte aday olacak diğer arkadaşlarımızı da aziz bilerek ve hepsine şimdiden başarılar dileyerek, bir ve beraber olma iddiası ile yola revan oluyoruz.

            Ve artık duamız odur ki, Kudret ve Kerem Sahibi Olan Allah (C.C.), dünya ve ahiretimize tekabül eden ve bizleri mahcubiyete mahkum edecek olan hiç bir niyeti müspet ve müşahhas nihayete erdirmesin ve bizlere ``Allah`tan başka galip yoktur!`` ilahi ikazına muhatap olduğumuzu unutturmasın diyor, tüm hemşerilerime selam ve saygılarımı sunuyorum`` dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 15.11.2018
Güncelleme Tarihi : 15.11.2018
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar