SOSYAL DESTEK TOKAT DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

9.2.2019
430 kez Okunmuştur.
  Sosyal Destek Tokat haftalık değerlendirme toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapıldı.
 
   Valiliğimiz koordinesinde Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından yürütülen ``Sosyal Destek Tokat`` kapsamında ilimiz merkez, ilçeleri, belde ve köylerinde yapılan çalışmalarla ilgili Vali Dr. Ozan Balcı’ya detaylı bilgilerin verildiği toplantıda Sosyal Destek Tokat kapsamında bu güne kadar 4522 hane ziyareti ile 17502 kişiye ulaşıldığı vurgulandı. 
 
  Sosyal Destek Tokat ile çok hayırlı bir iş yapıldığının altını çizen Vali Dr. Ozan Balcı, “Çalışmalarınızı beğeniyorum. Çok mutlu olduğumu da ifade etmek istiyorum. Gayet de güzel gidiyorsunuz.” diye konuştu.
 
  Vali Dr. Ozan Balcı, ilimiz genelindeki yetimlerin, öksüzlerin, engellilerin, fakirin, fukaranın, garibin, gurebanın, yaşlıların, kimsesiz dul kadınların kimsesi olmak için yapılan çalışmaların çok anlamlı ve önemli olduğunu belirtti.
 
  Sosyal Destek Tokat’ın gönüle dokunmak, ruha dokunmak olduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, “Amacımız insanların gönlüne dokunmak. Samimi, yürekten, masum ve saf olarak yüreklere dokunacağız. Bu çalışma ile yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımızın ayağına gitmiş oluyoruz. Devlet olarak onları önemsediğimizi hissettiriyoruz. Hayatlarını, yaşamlarını paylaşmış oluyoruz.” şeklinde konuştu.
 
  Toplantıda yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler alan Vali Dr. Ozan Balcı, problemlerin çözümü konusunda da emeği geçen herkese teşekkür etti.
 
   Toplantıya Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir ve proje koordinasyon ekibi katıldı.
  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 9.02.2019
Güncelleme Tarihi : 9.02.2019
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar