CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN ‘2023 EĞİTİM VİZYONU MARŞI’NI DİNLEDİ

26.2.2019
178 kez Okunmuştur.
   Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziosmanpaşa Stadyumu önünde halkla buluşmasının ardından Hüseyin Akbaş Spor Salonunda Karşıyaka Ortaokulu Müzik Öğretmeni Ozan Çekiç tarafından bestelenen ve okulun öğrencilerinin seslendirdiği “2023 Eğitim Vizyonu” adlı marşı dinledi.
 
   Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2023 Eğitim Vizyonundan etkilenen ve okuduğu vizyondan beste yapan müzik öğretmeni Ozan Çekiç ve öğrencilerini tebrik ederek, hatıra fotoğraf çekindi. Öğrencilere kenevir tohumundan üretilen bez torba içerisinde Ali Fuat Başgil`in ``Gençlerle Başbaşa`` adlı kitabını hediye eden Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan, ``Annelerimiz bu torbayı verirdi bize. Biz de gider, pazardan alışverişimizi yapardık. Şimdi ben de size bu doğal torba içerisinde bu çok güzel, çok kıymetli, önemli, benim adeta ilham kaynağım olan kitabı hediye ediyorum. Kitabı okuduğunuzda ufkunuz değişecek, hayata bakış açınızın değişeceğine inanıyorum.`` ifadelerini kullandı.
 
 
   1982 yılında Türkiye`ye gelerek Yeşilyurt’a yerleşen Afganistan’ın ileri gelenlerinden Abdülkerim Mahdum’u Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Kur’an-ı Kerim takdim etti.
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Vali Dr. Ozan Balcı, Ak Parti Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt, Mustafa Arslan, Özlem Zengin ve il protokolü eşlik etti.
  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 26.2.2019
Güncelleme Tarihi : 26.2.2019
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar