MUHTEŞEM BİR YARIŞMA

27.2.2019
296 kez Okunmuştur.

  Gençlik Merkezi`nin düzenlemiş olduğu ``Bir Nefes Bir Şiir`` adlı yarışmanın il finalinde Tokat Plevne Anadolu Lisesi öğrencisi İclal Hatun Şahin il birincisi oldu.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Tokat Gençlik Merkezi tarafından “ Bir Şiir, Bir Nefes ” temalı gençler arası başlatmış olduğu şiir okuma yarışmasının Tokat il finali bugün Gençlik Merkezi Salonunda yapıldı . 14 ve 17 yaş bayan kategorisinde Plevne Anadolu Lisesi öğrencisi İclal Hatun Şahin, 14 ve 17 yaş bay kategorisinde Erbaa Anadolu Lisesi öğrencisi Mehmet Emin Güreldi, 18 ve 25 yaş bayan kategorisinde Gaziosmanpaşa Üniversitesi öğrencisi Yaren Giden, 18 ve 25 yaş bay kategorisinde Zile Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Abdulkadir Karabağ birinci oldu. İl finalinde birinci olan öğrenciler , 09 Nisan 2019 tarihinde Samsun’da yapılacak olan bölge finalinde Tokat’ı temsil edecek.

   Plevne Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Karaca , bu önemli başarısından dolayı öğrencileri İclal Hatun Şahin başta olmak üzere tüm öğrencileri tebrik ederek başarılarının  devamını diledi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 27.2.2019
Güncelleme Tarihi : 27.2.2019
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar