BİLİNÇLİ AİLE, BİLİNÇLİ TOPLUM

28.3.2019
423 kez Okunmuştur.

   Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, “Ailelerin bilinçlendirilmesi önemlidir”

Sağlık Sen Tokat şube başkanlığınca Bilinçli Aile Bilinçli Toplum konulu konferans düzenlendi.

Sağlık Sen Tokat şube başkanlığının düzenlediği programın konuğu Eğitimci Yazar Sıtkı Aslanhan oldu.

26 Haziran Atatürk Kültür Sarayında düzenlenen programa Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Genel Bşk. Yrd. Mahmut Faruk Doğan, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Amasya, Çorum, Kayseri, Ordu, Samsun, Sivas, Yozgat Sağlık Sen şube başkanları, Memur Sene bağlı sendika şube başkanları, daire müdür ve vatandaşlar katıldı.

AMAÇ, TOPLUMU BİLİNÇLENDİRMEK

Programın açılış konuşmasını yapan Sağlık Sen Tokat Şube Başkanı Suat Mantar, “Sendikamızın sivil toplum örgütü olarak sosyal sorumluluklarımızın olduğunun farkındayız. Bu nedenle toplumu bilinçlendirmek, onlara bir nebze olsun katkı sağlamak amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu bağlamda Eğitimci-yazar Sıtkı Aslanhan Hocamızı Tokat halkı ile buluşturuyoruz” dedi.

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ise geçmişte ve gelecekte büyük önem arz eden aile yapısının korunmasının önemli olduğunu belirterek, programı düzenleyen Sağlık Sen teşkilatına teşekkürlerini iletti.

Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, “Toplum bilinçlenmesi, gelişmişliği, birlikteliği aileden başlar. Bu nedenle geleceğimizin teminatı çocukların yetiştirilmesinde ailelerin bilinçlendirilmesi önemlidir. Ne yazık ki çalışma düzeni içerisinde en çok mağdur olan, büyük sıkıntılar çeken sağlık çalışanı ailelerdir. Sağlık çalışanı aile yapısını bozan uygulamalar biran önce çözüme kavuşturulmalıdır” şeklinde konuştu.

Daha sonra Eğitimci Yazar Sıtkı Aslanhan sunumunu yaptı. Katılımcıların büyük beğenisini kazanan sunum sonunda Aslanhan kitaplarını okurları için imzaladı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 28.03.2019
Güncelleme Tarihi : 28.03.2019
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar