Vali Dr. Ozan Balcı, Eczacılar Günü Resepsiyonu ve Resim Yarışması Ödül Törenine Katıldı

6.5.2019
348 kez Okunmuştur.
    Vali Dr. Ozan Balcı, Eczacılar Günü Resepsiyonu ve “Hayalinizdeki Eczane” temalı Resim Yarışması Ödül Törenine katıldı. 

14 Mayıs tarihinde kutlanan ancak Ramazan ayı nedeniyle erken tarihe alınan ve Şehir Müzesinde düzenlenen Eczacılar Günü resepsiyonuna programa Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Türk Eczacılar Birliği Başkanı Erdoğan Çolak, 41. Bölge Tokat Eczacılar Odası Başkanı Ahmet Dutoğlu ve eczacılar katıldı. 

Ortaokul öğrencilerinin katıldığı ve 7. si düzenlenen “Hayalinizdeki Eczane” temalı resim sergisinin açılışı yapılarak, yarışmada dereceye giren öğrencilerin ödülleri Vali Dr. Ozan Balcı, Türk Eczacılar Birliği Başkanı Erdoğan Çolak ve 41. Bölge Tokat Eczacılar Odası Başkanı Ahmet Dutoğlu tarafından verildi. 

Vali Dr. Ozan Balcı, sağlık hizmetlerinin ayrılmaz bir parçası olan eczacılık mesleğini önemsediğini belirterek,  sağlık sektörünün önemli bir unsuru olan ilacın, üretimini ve vatandaşlarımıza ulaştırılmasını sağlayan eczacıların özveri ve gayretle çalıştıklarını kaydetti. Vali Dr. Ozan Balcı,  tüm eczacıların “ Eczacılık Günü” nü kutlayarak, başarılar diledi.
 
Şehir Müzesi Sanat Galerisinde sergilenen Osmanlı Dönemi eczacılığında kullanılan  kimyasalların ve materyallerin yer aldığı sergiyi gezen Vali Dr. Ozan Balcı, programda resim yarışmasına katılan resimleri sergilenen tüm öğrencilere kitap hediye etti
  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 6.05.2019
Güncelleme Tarihi : 6.05.2019
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar