MOTOR TUTKUNLARI TOKAT`TA İFTARDA BULUŞTU

29.5.2019
1476 kez Okunmuştur.

  Tokat Motorem 2. Geleneksel iftarı Tokat’ta Ahsen Yöresel Ev Yemekleri adlı mekanda yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi. Kuyumcular Çarşısında yer alan ve yöresel ev yemekleri ile tadından söz ettiren mekanda düzenlenen iftar Kuyumcular Çarşısına renk kattı. Çarşıya kurulan uzun iftar sofrası, motosiklet tutkunlarını ağırlarken kalabalığa çarşıdan gelip geçenlerin ilgisi de yoğun oldu.

            Motorem Geleneksel iftarına; Sivas Göktürk Moto Clup, Sivmok Sivas Motosiklet Kulübü, Amasya Mototeam,Amasya Şehzadeler, Amasya Hondamotomax, Erbaa My Enduro, Niksar My Enduro, Tokat Motosiklet ekibi, Turhal Motosiklet Kulübü, Sivas Enduro ekibi olmak üzere 250’ye yakın motorlu katıldı.

  Tokat Motorem ekibinden organizasyona önderlik eden Hüseyin Keskinviraj, geleneksel olarak düzenledikleri Tokat Motorem iftarının bu yıl 2.’sini düzenlediklerini ve katılımın oldukça yoğun olduğunu belirterek “Katılımlarından dolayı tüm iki tekere gönül vermiş dostlarımızın yüreğine tekerine teşekkürler dileriz. Biz kocaman bir aileyiz. Seneye daha güzelini daha iyisini yapmak buluşmak dileğiyle” dedi. Motorsiklet tutkunları da organizasyonu düzenleyen Keskinviraj ve Motorem ekibine teşekkür etti.

  Hüseyin Keskinviraj, 21-23 Haziran 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan Türkiye’yi kapsayan  1. Tokat Motosiklet Festivali hakkında da bilgiler verdi. Kamp ateşi, konser, Ballıca Mağarası ve Kaz Gölü gezisi, Ünlü motosiklet yarışçısı Kenan Sofuoğlu ile söyleşi, tarihi gondol ile Kanal Tokat turu, ödüllü yarışmalar, çekiliş ve hediyeler, yöresel halk oyunları gösterileri ile şenlik havasına unutulmaz bir festival hazırlığında olan Tokat Motorem geniş kapsamlı festivale tüm halkı davet etti. Motosiklet festivaline Türkiye genelinden yoğun katılım olması bekleniyor.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 29.05.2019
Güncelleme Tarihi : 29.05.2019