YAVUZ DONAT TOKAT’TA …

3.8.2019
610 kez Okunmuştur.

  Sabah Gazetesi Yazarı Yavuz Donat ,Tokat’a gelerek gezi  ve ziyaretlerde bulundu. Gazeteci Kemal Özdilek’in davetine icabet ederek ‘’Tokat’a gitmek gerek’’ diyerek 2 günlük bir program yapan Donat’a ; Sabah Gazetesi Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık eşlik etti.

 İlk olarak Dimes Kazova Üretim Çiftliğine ziyarette bulunan Yavuz Donat, burada şirket yöneticilerinden Koray Suner tarafından karşılandı. Yavuz Donat , Koray Suner’den şirketin çalışmaları konusunda geniş bir bilgi aldı.

 Daha sonra Tokat merkeze gelen Donat , yerel tarihçi Hasan Erdem rehberliğinde  şehir müzesini gezdi. Alipaşa Hamamı, Alipaşa Camii, Ulu Camii, Yazmacılar Hanı, Halit Sokağı, Taşhan ve Sulusokat’ta incelemelerde bulunan Yavuz Donat, Tokatlıların  sıcak ilgisi ile karşılaştı.

Akşam yemeğinde İşadamı Osman Sağol’un konuğu olan Yavuz Donat, Üzümören Beldesi’nde Osman Sağol Çiftliği’ne misafir oldu.

Donat’ın Tokat programını www.tokatkulis.com ve www.habercentrum.com haber siteleri editörü Gazeteci –Yazar Burhan Arar takip etti.

FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 3.08.2019
Güncelleme Tarihi : 3.08.2019
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar