ZİLE TSO YÖREX FUARINDAYDI

1.11.2019
1825 kez Okunmuştur.

   Antalya da açılışı yapılan YÖREX Yöresel Ürünler Fuarında her yıl olduğu gibi bu yılda fuarın en dikkat çeken stantlarından birinin yöresel ürünlerin sergilendiği Tokat standı olduğunu ifade eden Zile TSO Başkanı Necati Bice; “Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun da Standımızı ziyaret etmeleri bizleri onurlandırmıştır. Standımız da ürün çeşitliliği bakımında Tokat’ın dikkat çekmesi Tokat, Erbaa, Niksar, Turhal ve Zile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığımız ile Tokat ve Zile Ticaret Borsalarımızla birlikte hareket etmenin avantajlarını her alanda gördüğümüz gibi YÖREX fuarında da görmekteyiz.

Tokat için coğrafi işaret cenneti diyebiliriz. Bu ürünleri mümkün olduğunca çok insana böylesi tanıtım faaliyetleriyle ulaştırarak hem kısa hem de uzun vadede bölge ekonomisine katkı sağlayacağı inancındayız.” dedi.

Fuara Zile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığından; Meclis Başkanı Ali Eryılmaz, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Bice, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halil Sesveren, Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Yiğit ve Ahmet Güler, Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Erçelik, Meclis Kâtip Üyesi Semih Hançer, Meclis Üyeleri İbrahim Ceyhan, Mehmet Doğmazer, Uğur Çaldu, Selim Sargın, Bülent İleri, Yavuz Sakınan, Mehmet Sırrı Tokuşcu,  Halis Turhan, Emin Akkoca, Sami Solmaz, Metin Işık ve Genel Sekreter Ertuğrul Oğuz Şengör katıldı.


`` ZİLE TSO YÖREX FUARINDAYDI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ZİLE TSO YÖREX FUARINDAYDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ZİLE TSO YÖREX FUARINDAYDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. ``
  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 1.11.2019
Güncelleme Tarihi : 1.11.2019