FEN LİSESİNDE MÜNAZARA ETKİNLİĞİ YAPILDI

3.12.2019
548 kez Okunmuştur.

02.12.2019 tarihinde Tokat Fen Lisesinde münazara etkinliği gerçekleştirildi. 11. sınıflar arasında yapılan yarışmaya, okul idaresi, öğretmenler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi. 11 A ve 11 B sınıfları arasında kıyasıya bir tartışmaya sahne olan ilk oturumda 11 A sınıfını temsil eden grup 2.5 puan gibi çok az bir farkla ipi göğüsleyen taraf oldu.

   11 C ve 11 D sınıfları arasında yapılan ikinci oturum yarışmaları da bir hayli tartışmalıydı. Bu oturumda galip gelen taraf, dört puan farkla 11 C sınıfı oldu. Yarışmaya iki haftadır hazırlanan öğrencilerimizin sahnedeki sunumları, kendilerini ifade etmedeki başarıları ve grupların birbirlerine karşı sergiledikleri hoşgörülü tutumlar takdire şayandı. Her oturumun sonunda yarışmacıların birbirlerini tebrik ve teselli ederken takındıkları alçak gönüllük, geleceğin Türkiye’sine umutla bakmamızı sağladı.

  Okul Müdürü Mustafa Karaca, bu tür etkinliklerin sık sık yapılması gerektiği düşüncesini paylaşarak dokuz ve onuncu sınıfların da sosyal etkinliklere katılması isteğini dile getirdi. Finale kalan 11 A ve 11 B sınıflarının münazara ekiplerine şimdiden başarılar dileyerek bir sonraki münazarada okulumuza yaşatacakları keyifli ve bir o kadar da heyecanlı dakikaları sabırsızlıkla bekleyeceğini söyledi.

FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 3.12.2019
Güncelleme Tarihi : 3.12.2019
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar