BAŞKAN EROĞLU, BAHÇELİEVLER MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BULUŞTU

10.1.2020
296 kez Okunmuştur.

   Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “Mahalle Buluşması” programlarına devam ediyor. İki aylık bir süreçte yaklaşık 30 Mahallede incelemelerde bulunarak mahalle sakinleriyle tek tek görüşen Başkan Eroğlu, son olarak Bahçelievler Mahallesi sakinleriyle Kur’an Kursu’nda bir araya gelerek mahallede yapılması istenilen çalışmalarla ilgili toplantısını gerçekleştirdi.

    Toplantı öncesinde Mahalle Muhtarı ve ekibiyle birlikte Bahçelievler Mahallesi’ni sokak sokak inceleyen Başkan Eroğlu, daha sonra Bahçelievler Mahallesi Kur’an Kursu’nda mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen toplantıda Bahçelievler Mahallesi sakinlerine hitap eden Başkan Eroğlu, Mahalle Konağı yapılacağının müjdesini verdi.

Başkan Eroğlu, yaptığı konuşmada; “8 Ay önce yeniden bizlere teveccüh göstererek bu göreve layık gören herkese teşekkür ediyorum. İlk beş yıllık dönemimizde şehrimize yapacaklarımızı belirttiğimizde insanlarımızda soru işaretleri vardı. O dönemde 61 Proje sözü verdik ve aşkla şevkle başladık. Sizlerin duaları, Rabbimin yardımı ile beş yıllık süreçte projelerimizi gerçekleştirdik. Sizlere hizmet etmek için yeniden yola revan olduk. Sizlere şehrimize daha güzel hizmetleri yapmayı arzu ediyoruz.

FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 10.01.2020
Güncelleme Tarihi : 10.01.2020