Vali Dr. Ozan Balcı Yangında Zarar Gören Esnaflarla Bir Araya Geldi

24.1.2020
225 kez Okunmuştur.

   Vali  Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapılan toplantıda Yazmacılar Hanında zarar gören esnaflarımızın durumu ele alınarak yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

  Valilik  Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Kamu Kurum Yöneticileri ve Yazmacılar Hanı Esnafı katıldı.

   Esnaflarımızın durumlarının ele alınarak değerlendirildiği toplantıda kurumlarımızın yaptığı çalışmalar ile ilgili kurum yöneticilerimiz yaptıkları çalışmaları dile getirdiler.

Esnaflarımızın Türkiye’nin, Tokat’ın kültürünü tarihten bugünlere yarınlara taşıyan birer değer olduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı “Sizler, sadece bir esnaf değilsiniz, aynı zamanda şehrin ortak hafızasısınız. Tokat’ımız için değerlisiniz, kıymetlisiniz. Size elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız. Hep birlikte devlet, millet ve halk olarak yardımlaşma ve dayanışma duygusu ile işleri halletmeye çalışacağız. Bizler sizleri seviyoruz ve sizlere olan desteğimiz tamdır. Sizlerin her zaman yanındayız. Hep birlikte sorunlarınızı çözeceğiz.” dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı sözlerini şöyle tamamladı. ” Yaşanan bu acı olayda can kaybı olmaması tek tesellimiz. İnşallah sizi eski yerinize ve güzel günlerinize kavuşturacağız. Hepinize tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum, üzüntünüzü paylaşıyorum, devletimizin milletimizin sizi ayağa kaldıracak gücü imkanı var.” diye konuştu.

FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 24.01.2020
Güncelleme Tarihi : 24.01.2020
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar