SEVİMLİ KEDİ VALİLİK BİNASINA SIĞINDI

1.2.2020
379 kez Okunmuştur.

   Soğuk hava ve yağış nedeniyle Tokat Valiliğine sığınan kedi, personel tarafından misafir edildi. Tüm kurumları sırayla gezen sevimli kedi personelin ilgi odağı oldu.

Tokat Valiliğine gelen davetsiz misafir ilgi odağı oldu. Soğuk hava ve yağış nedeniyle Tokat Valiliğine sığınan kedi, personel tarafından misafir edildi. Hamile olduğu tahmin edilen kedi, karnını doyurduktan sonra Valilik koridorlarında gezdi, makam odalarına uğradı ve sandalyelerde uyudu.

Tokat Valiliği yönetici ve çalışanları, sevimli kediyi besleyip bol bol fotoğraf çekti. Tokat Valiliğinde görevli Sekreter Nesrin Ertekin, kedinin sabah saatlerinde içeri girip koridorlarda dolaşmaya başladığını belirterek, “Bu sabah kurumumuza davetsiz bir misafir geldi. Kendisi çok sevimli, cana yakın bir kedi. Tam anlayamadık ama sanırım hamile. Kedi mesai saatleri içerisinde kurumda gezmeye başladı. Çok rahat ve zararsız. Karnını doyurduk, ısıttık keyfi yerinde istediği yerde uyuyor. Malum soğuk havalar bu hayvanların yaşamlarını olumsuz etkiliyor. Biz de sevimli dostumuza kapılarımızı açtık, onunla ilgileniyoruz. O da bize neşe kaynağı oldu.” dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 1.02.2020
Güncelleme Tarihi : 1.02.2020
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar