BAŞKAN KÜÇÜKYAZICI VİZYON 58 TV`YE KONUK OLDU

22.2.2021
9396 kez Okunmuştur.

   DEVA Partisi Tokat İl Başkanı Burak Küçükyazıcı , Vizyon 58 TV Sivas merkez stüdyosunda canlı yayına katıldı.
  Metin Kabakcı`nın sunduğu programda güncel, ekonomik, siyasi gelişmeler ve Deva Partisinin hedeflediği icraatlar masaya yatırıldı.

 Başkan Küçükyazıcı, salgın döneminde zor duruma düşen esnafların durumuna değinerek ; bu sürecin ciddi mağduriyetleri beraberinde getirdiğini ifade etti.   Türkiye’de bazı durumların içinden çıkılamaz bir hal aldığını belirten Başkan Küçükyazıcı  ,tüm bu gelişmelerin Deva Partisinin kurulmasına sebep olduğunu sözlerine ekledi.     

       Deva Partisinin bir siyasi partiden öte ;  önemli bir halk hareketi  olduğunun altını çizen Küçükyazıcı ,’’ Biz olaya ümmeti bölmek olarak bakmıyoruz. Biz ,ülkemizin şu an hak etmediği bir noktada olduğunu düşünüyoruz.     Gençlerimiz işsizlik nedeniyle yurtdışına gitmenin derdinde  .Ülkemizde temel hak ve özgürlükler anlamında  ciddi problemler var. Liyakat problemleri yaşandığını düşünüyoruz. İnsanlara fırsat eşitliği verilirse ; refaha erişmek mümkün olacaktır. Tokat özelinde kongrelerimizi yaptığımız ve yapma hazırlığında olduğumuz ilçelerimiz mevcut. Mart ayı sonunda il  kongremizi gerçekleştirerek yolumuza devam edeceğiz…’ Dedi.                                                                                       

 

 

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 22.02.2021
Güncelleme Tarihi : 22.02.2021