``TDP ERZİNCAN`DA KONGRE HEYECANI``

21.6.2021
907 kez Okunmuştur.

    Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Filiz Çelik Şahin,Erzincan`da büyük bir coşku ve katılımla gerçekleştirdikleri ilk ilçe kongresinde açıklamalarda bulundu.
Genel Başkan Yardımcısı Filiz Çelik Şahin``Türkiye Değişim Partisinin ailesi olarak, memleketimiz Erzincan`daki ilk kongremizi, Genel Başkanımız Sayın Mustafa SARIGÜL`ün doğum yeri olan, İLİÇ ilçemizde gerçekleştirmenin onurunu ve sevincini yaşadık.
   ERZINCAN`da partimize karşı,her türlü sosyal alanda görüştüğümüz hemşerilerimizin ilgisi ve teveccühü ile karşılaşmak bizleri ziyadesiyle bahtiyar etmiştir. Bu destek ve umut dolu bakışlar,bekleyişler Allah`ın bizlere lütfudur, milletimizin takdiridir. Şimdi siyasi olarak heyetimize, bizlere düşen görev ve sorumluluk,bu teveccühe, ilgiye ve desteğe karşı,daha güçlü ve daha cok gayretli çalışmalarımızla,ilk seçimlerde partimizi iktidara taşımak olacaktır.

  Türkiye Değişim Partisi,aziz milletimizin aynı çatı altında toplanacağı merkezi bir partidir. Türkiye’nin üzerine yük olan tüm sorunlar için kalıcı hizmet odaklı çözümler üreteceğiz.

Bizler TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ olarak siyaseti,vatandaşlarımızın yanında,iş yerlerinde, meydanlarda, çarşılarda, tarlalarda, fabrikalarda ve sanayi alanlarında,aziz milletimizle beraber yapacağız ve ülkemizi beraber yöneteceğiz.

   TÜRKİYE  DEĞİŞİM  PARTİSİ  olarak, hedefimiz ülkemizi huzur,barış ve esenlik yurdu haline getirmek, yeniden sağlam temel taşlar üzerine adil ve adaletli bir düzen  kurulması için mücadele ederek medeniyetimizi inşa etmektir.

  Mücadelemiz, inşallah yüksek hizmet hedefleri uğruna devam edecek ve sonuna kadar milletimizin dualarıyla ve destekleriyle ayakta duracağız.
Partim adına bu kutlu yolculuğun hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.
ERZİNCAN için bismillah dediğimiz bu gün,Türkiye siyaseti içinde unutulmaz bir gün olmasını ve ülkemize, insanlığa hayırlı hizmetler yaparak, gök kubbede hoş sedalar bırakarak aziz milletimizin mübarek dualarını alarak bu fani dünyadan göçmeyi rabbim bizlere nasip etmesini diliyorum.Bu gün buralara kadar gelmemize destek ve emek veren tüm hemşerilerime, en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum.Kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum.`` İfadelerini kuıllandı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 21.06.2021
Güncelleme Tarihi : 21.06.2021