AYŞEGÜL PINAR VİZYON 58 TV‘DE FIRTINA GİBİ ESTİ…

6.12.2021
974 kez Okunmuştur.

    THM Sanatçısı Ayşegül Pınar, Vizyon 58 TV’de pazar günü canlı yayınlanan ‘’ Şaban Kınık ile Bu Toprağın Sesi’ programına katıldı.

 Canlı yayın öncesin de Vizyon 58 TV ve Vizyon Arsa Ofisi Yönetim Kurulu Başkanı Alperen Muhsin Kurt ile sohbet eden Ayşegül Pınar , Sivas ve Tokat’ın iç içe kenetlenmiş iki kardeş şehir olduğunu ifade etti.

 İki usta sanatçının buluştuğu programa seyirciler yoğun mesaj göndererek destek verdiler. Birbirinden güzel türkülerin seslendirildiği canlı yayın; muhteşem bir resitale dönüştü. Ayşegül Pınar , bağlama çalma da ustalığını Vizyon 58 TV de bir kez daha gözler önüne serdi.

  Muhteşem yorumu ile izleyenlere neşeli anlar yaşatan Pınar, sevenlerinden gelen yoğun SMS yağmuruna sonsuz teşekkürler sunduğunu belirtti. Pandemi nedeni ile uzun süre sahne ve ekranlardan uzak kalmak zorunda olduğunu belirten Ayşegül Pınar, ^^ Şaban Kınık Kardeşimle uzun yıllar öncesine dayalı bir dostluğumuz var. Böyle durumlarda insan bazı davetlere katılma gereği hissediyor. Aşı olmayanların da aşı olmalarını öneriyorum…’’Dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 6.12.2021
Güncelleme Tarihi : 6.12.2021