“SORUNLARI DİNLEDİ, ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ SIRALADI``

29.9.2022
572 kez Okunmuştur.

Tokat Ticaret Borsası Başkan adayı Ali Bıçakcı:

“SORUNLARI DİNLEDİ,
ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ SIRALADI``

Tokat Ticaret Borsası Başkanlığına aday olan Ali Bıçakcı, borsa seçim çalışmaları kapsamında tüm üyelerini ziyaret ettiğini ve sorunlarını dinlediğini kaydetti.Bıçakcı, sorunları halının altına süpürmek yerine var olan problemlerle yüzleşmeyi tercih ettiklerini belirterek “Üye ziyaretlerinde gösterilen teveccüh ve ilgiden çok mutlu olduk. Üyelerimizin bu sıcak ve samimi yaklaşımlarından son derece memnun kaldık” dedi.

Ali Bıçakçı açıklamalarını şöyle tamamladı:

ÜYELERİMİZDEN ALDIĞIMIZ DESTEK İLE SEÇİME GİRİYORUZ
27 yıldır üyesi olduğum ve bir çoğu ile her daim iç içe olduğumuz Tokat Ticaret Borsası üyelerimizi ziyaret ederek sorunlarını dinledik. Seçime onlardan aldığımız güç ve destekle giriyoruz. Çözüm önerilerimizi, yapacaklarımızı anlattık. Daha öncede ifade ettiğimiz gibi tarım ve hayvancılığın önemli bir merkezi olan ilimizde Ticaret Borsamızın en önemli sivil toplum kuruluşu olduğuna inanıyoruz. Bu ruh ve heyecanla sektöre hakim olduğumuza her ne kadar üyelerimizin temsilcisi olarak onların faydasına olan projelerimizi yerine getirirken, onların haklarını korurken aynı zamanda sektöre de önemli bir lokomotif olacağımıza inanıyoruz.

OY PUSULAMIZIN RENGİ MAVİ
Dinamik bir yapıyla her daim ilimize ve bölgemize üretim, verimlilik, istihdam sağlayan üyelerimize hizmet edecek ve sektörün tüm bileşenlerini harekete geçirecek bir heyecanı taşıyoruz. Seçimlerdeki oy pusulamızın rengi mavi olacaktır. Bundan sonra takdir, tercih ve karar çok değerli üyelerimizindir. Ayrıca birlik, beraberlik, huzur içerisinde ve Tokat Ticaret Borsası’na yakışır bir seçim gerçekleşmesini temenni ediyorum. Üyelerimizin bana ve ekibime gösterdikleri ilgi için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tokat ticaret borsası seçimlerinin ilimize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 29.09.2022
Güncelleme Tarihi : 30.09.2022